LEI Registrų ir RapidLEI skelbia apie oficialią partnerystę

Juridinio asmens identifikatoriaus (LEI) prieinamumo racionalizavimas organizacijoms visame pasaulyje.

Londonas, Jungtinė Karalystė ir Talinas, Estija. 2019 m. sausio 10 d.   „Registrų LEI“, LEI teikimo ir valdymo lyderis ir „RapidLEI“, pilnai akredituota LEI teikėja, kuri specializuojasi LEI išdavimo proceso automatizavime, šiandien pranešė apie partnerystę. „LEI Registrų“ siūlys LEI, kuriuos išduos „RapidLEI“, kad LEI registracija taptų greitesnė ir tikslesnė jų pasauliniams klientams.

Skirtingai nuo kitų pasaulinių kompanijų identifikatorių, LEI remia G20 valstybės, todėl turi daug galimybių įveikti pasitaikiusias kliūtis, susijusias su masinio visuotinio geriausios praktikos ir reguliavimo priėmimu.

„LEI Registrų“ ir „RapidLEI“ įsikūrė 2018 m. Jų bendras tikslas yra padaryti, kad LEI taptų prieinamesnis organizacijoms visame pasaulyje, ir kurti bei skatinti naujų technologijų naudojimo atvejus, kur LEI suteikia vieną įmonės identifikatoriaus tikrinimo funkciją. Dvi sąlyginai naujos įmonės, susijusios su LEI, teigia, kad automatizuotos technologijos ir puikus klientų aptarnavimas yra būtini norint geriau aptarnauti dabartinę LEI rinką ir užtikrinti, kad LEI apimtų naujus technologijų naudojimo atvejus.

„LEI Registrų“ yra oficialus registravimo agentas, kuris atstovaujamas 25 šalyse, ir yra įgijęs didelę dalį LEI taikymo ir platinimo rinkos. „RapidLEI“ yra naujai akredituota LEI teikėja arba LOU (vietinis veiklos padalinys), kuris pradėjo dirbti 2018 m. birželį ir patyrė didžiausią LEI išdavimo rinkos augimą, o jų klientų skaičiaus augimas per ketvirtį siekė 600 %, taip pralenkdami esamus LEI teikėjus.

Šios dvi įmonės sėkmingai bendradarbiauja nuo „RapidLEI“ įkūrimo pradžios. „LEI Registrų“ per metus užregistruoja beveik 1000 LEI, o „RapidLEI“ yra vienintelė teikėja, kuri per kelias minutes gali patvirtinti LEI paraišką. „RapidLEI“ automatizavimo technologija taip pat užtikrina didesnį LEI tikslumą.

„LEI Registrų“ generalinis direktorius Toomas Pavelson teigia, kad abi įmonės turi vienodą viziją. „Mes norime palengvinti LEI paraiškos teikimo procesą. Paprasta paraiškos forma, automatinis duomenų užpildymas, skirtingi mokėjimo būdai, skaitmeninis parašas, automatinis duomenų patikrinimas – visa tai gerokai palengvina ir pagreitina procesą. Paraiškos teikėjui tai kainuoja mažiau, o LEI gauna greičiau“.

„RapidLEI“ įmonės plėtros direktorius Paul Tourret teigia, kad „RapidLEI“ įkūrėjai turi ilgametę patirtį naudojant automatizuotas technologijas ir siūlo geresnį prieinamumą, greitį ir patirtį bei puikų klientų aptarnavimą. Mes matėme tokią galimybę 2000 m. kuomet įkūrėme SSL paslaugų teikėjus, tokius kaip „GlobalSign“ ir „GeoTrust Europe“, o dabar matome panašią galimybę padaryti LEI tokį pat universalų kaip ir SSL. Darbas kartu su tokiu pasaulinio lygio partneriu kaip „LEI Registrų“ padės mums realizuoti bendrus tikslus, tikimės ilgo ir prasmingo bendradarbiavimo, padėsiančio „LEI Registrų“ klientams“.

Įsigyti LEI galite iš „LEI Registrų“ www.leikodas.lt.