KONTAKTAI

Registrų LEI Lietuva

 

 

 

KONTAKTAI

Užpildykite žemiau pateiktą formą! Atsakymą pateiksime per kelias valandas.


Registrų LEI

Registrų LEI yra LEI sistemos registravimo agentas. Pagrindinė registravimo agento užduotis yra pristatyti LEI kodo sistemą ir padėti verslo bendrovėms gauti LEI kodą. Registravimo agentas nėra LEI kodo išdavėjas. Kodus išduoda GLEIF organizacijos akredituotos įmonės arba valstybiniai registrų administratoriai, kurie yra vadinami LOU. LOU sąrašą rasite  čia. Daugiau apie registravimo agento koncepciją galima paskaityti LEI vienijančios organizacijos interneto svetainėje.

Registrų LEI™

LEI Kodas: 894500SMOMUFH0UZXT46

[email protected]

www.leikodas.lt

+372 58 33 20 85

 

Šiuo metu jūsų LEI kodas priklauso [current_lou]. Atkreipkite dėmesį, kad atnaujinimo metu jūsų LEI kodas bus perduotas kitam GLEIF paslaugų teikėjui.

Kuo skiriasi LEI kodo perkėlimas ir atnaujinimas?LEI kodo atnaujinimas yra kasmetinis registracijos duomenų, susijusių su juridiniu asmeniu esančiu GLEIF duomenų bazėje, atnaujinimas. Su subjektu susiję duomenys turi būti atnaujinami bent kartą per metus.

Perkelti LEI kodą reiškia iš vieno paslaugų teikėjo perkelti kitam teikėjui. LEI kodo perkėlimu siekiama užtikrinti, kad klientas turėtų galimybę pasirinkti paslaugų teikėją. Jei klientas yra nepatenkintas mokesčiais, paslaugomis ar duomenų kokybe, jis gali perkelti savo LEI kodą kitam paslaugų teikėjui (LOU). LEI kodas nepasikeičia jo perkėlimo metu. Šio perkėlimo proceso klientai nemato. LEI kodai galioja visose jurisdikcijose. Pagal LOU, įmonės, kurios teikia investicines paslaugas negali atskirti LEI kodų.

Norėdami užtikrinti aukščiausią duomenų tikslumo lygį, LEI Registrai siūlo pervedimo paslaugas kartu su LEI kodo atnaujinimu.