LEI Register paleido nemokamą reklaminę Legal Entity Identifier programos versiją ir pristatė naują LEI prenumeratos paslaugą – FastLEI

FastLEI

Masyvaus LEI industrijos permainų metu organizacijos gebės išlaikyti didesnį LEI duomenų tikslumą, tai įgyvendins užsiprenumeravus mėnesinę LEI paslaugą, įskaitant gaus nemokamą pradinį LEI sukūrimo reklaminį programos gaminį.

Talinas, Estija. 2019 m., gegužės 7 d. – LEI Register – juridinio asmens identifikatoriaus (LEI) teikimo ir valdymo lyderis šiandien paskelbė savo naujosios Legal Entity Identifier FastLEI (Juridinio asmens identifikatoriaus prenumerata FastLEI) paslaugos paleidimą kartu su prenumeratos verslo modelio privalumais organizacijoms, besinaudojančioms LEI. Prieinamą pirmą kartą LEI industrijos istorijoje – prenumeratos privalumai įtraukia nemokamus pradinius LEI sukūrimo bandymo laikotarpius, automatizuotus ir nuolatinius duomenų tikslumo patikrinimus ir numatomus bei besikartojančius mėnesinius mokesčius. LEI tradiciškai ir įprastai galioja vienerius metus. Dėl šių nepastovių ir dažnai sudėtingų atnaujinimo ir pratęsimo procesų daugybė organizacijų pamiršta prasitęsti savo LEI paslaugą ir nesąmoningai leidžia jų veikimo laikotarpiui pasibaigti. Nebegaliojantis LEI sukelia reguliavimo problemų ir gali sulaikyti ar anuliuoti tam tikras transakcijas, pavedimus ar procesus, kur reikalinga galiojanti LEI programa.

Su FastLEI prenumeratos paslaugos pasiūlymu LEI Register išduoda galiojantį LEI ir tuomet palaiko mėnesinius, bet ne metinius nuolatinius santykius su organizacijomis. Prenumerata taip pat įtraukia dažnus ir automatizuotus duomenų pokyčių patikrinimus, kad šitaip įmonėms ir organizacijoms būtų padedama paprasčiau palaikyti savo LEI programą tikslią ir atnaujintą. Šis žymus LEI valdymo pokytis sumažins programos galiojimo laiko pasibaigimo nepatogumus ir palengvins LEI valdymą bet kokio dydžio ir masto įmonėms.

Toomas Pavelson, LEI Register generalinis direktorius teigė: „Klientai nori užtikrinimo, jog jų LEI yra visuomet liks galiojantis ir atnaujinamas, taigi, kad jie taip galėtų lengvai tvarkyti savo verslo reikalus. Su FastLEI prenumeratos paslauga mes galime pasiūlyti dažnesnius duomenų patikrinimus ir šių atitinkamus atnaujinimus, be to suteikti mūsų klientams sklandesnes LEI transakcijas, pavedimus ir patvirtinimus neatskleidžiant organizacijos tapatybės informacijos ir nesukeliant interesų konflikto.“

Paul Tourret, Ubisecure RapidLEI verslo plėtros vadovas teigė: „Per pastaruosius 10 metų skaitmeninių produktų pirkimas ir naudojimas prenumeratos pagrindu tapo tikra tendencija. Didžioji skaitmeninių paslaugų tiekėjų dalis perėjo prie modelio, kuris teikia iš anksto nurodytus mėnesinius mokesčius. Dauguma įmonių verčiau renkasi žinosi, jog jų LEI nenustos galioti jei kažkas iš organizacijos atsakingų asmenų užmirš atnaujinti kasmetinį pirkinį ir valdys LEI duomenų tikslumą per nuolatinį monitoringą. Naujoji LEI Register paslauga FastLEI yra itin saugi, užtikrinanti ir novatoriška LEI industrijos dalis, taigi, mes džiaugiamės savo partneryste su jais ir naujojo produkto į rinką išleidimu.“

Per Ubisecure partneryste su RapidLEI ir pripažintą LEI, išduodamą per LEI Register, klientai gaus automatizuotą LEI išdavimo paslaugą ir kelių vienu metu paleistų (same-session) LEI programų API galimybę. Automatizacijos ir išdavimo kombinacija API supaprastina tradicinę LEI aplikaciją ir sugaištamo laiko trukmė sumažėja nuo dienų iki kelių minučių.

Reklaminio programos paleidimo metu prenumeratos paslauga įtraukia nemokamą LEI sukūrimą ir licenciją, galiojančią iki 60 dienų ir tai be jokių mokesčių.

FastLEI yra prieinama tinklalapyje fast-lei.com ir šia nemokamai naudotis galite iki 60 dienų. Po šio nemokamo periodo pabaigos klientai, kurie nori pratęsti savo LEI, bus apmokestinti £9 per mėnesį.